2020'Ye Damga Vuracak Serious Sam 4'Ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı - Astral Gemi

2020’ye Damga Vuracak Serious Sam 4’ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı

İlk olarak 2001 yılında yayımlanan ve oyun dünyasına damga vuran Serious Sam, çıktığı tarihten bu yana neredeyse her oyunuyla başarı elde etmişti. Croteam‘in geliştirdiği efsane oyun serisi bugüne kadar VR kategorisinde bile oyun yapmıştı. Geçtiğimiz günlerde yapılan Devolver Direct etkinliğinde ise serinin hayranları için sevindirici gelişmeler yaşandı.

Ülkemizde de oldukça bilinen bir oyun serisi olan Serious Sam‘in ilk oyunu 2001 yılında yayımlanarak türü adına muhteşem bir örnek olmayı başarmıştı. 2017 yılında VR oyunlarının artan popülaritesi ile birlikte bu akıma uyan Croteam, Serious Sam üzerine de böyle bir oyun yapmıştı. Son olarak ise geçtiğimiz yıl yayımlanan Serious Sam: Tormental ile daha farklı bir tür deneyen Croteam, beklediği etkiyi yaratamamıştı. Oyuncular tarafından oldukça sevilen Serious Sam için son olarak Serious Sam 4 duyurulmuştu.

2020'Ye Damga Vuracak Serious Sam 4'Ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı - Astral Gemi

Şimdiye kadar birçok farklı yayıncı tarafından piyasaya sürülen Serious Sam‘in yeni oyunu için Croteam, 2020’nin Ağustos ayını göstermişti. Devolver Direct etkinliğine katılan firma oyunun çıkış tarihinin değişmediğini açıkladı ve hayranlara ilk güzel haberi vermiş oldu. Daha sonra ise oyunun oynanış fragmanını oyunculara tanıtarak biraz da olsa Serious Sam hasretini gidermiş oldu. Serious Sam 4 için yayınlanan oynanış fragmanı ile birlikte beklenti artmış durumda. Birçok oyunun virüs sebebi ile çıkış tarihlerinde değişiklikler yaşanıyor ancak Serious Sam 4 için böyle bir şey yaşanmaması bir nebze de olsa sevindirici. Daha fazla uzatmadan sizleri oyunun fragmanı ile baş başa bırakalım:

Oyunun fragmanı pek uzun olmasa bol aksiyonlu ve ihtişamlı Serious Sam havasını bizlere yansıtıyor. 2020’nin Ağustos ayında yayınlanacak oyun için beklentiler oldukça üst bir seviyeye çıkmış durumda. Serious Sam 4‘ün fiyatı şu an için 40 dolar açıklandı. Ülkemizde 76 TL olarak satışa sunması beklenen oyun, Google’ın yeni bulut oyun servisi Stadia üstünden de yayınlanacak. Oyunda Sam ” Serious ” Stone ismi ile dünyayı büyük felaketlerden kurtarmaya çalışacağız.