Lucifer'den 5.Sezon Fragmanı Geldi - Astral Gemi

Lucifer’den 5.Sezon Fragmanı Geldi

İlk olarak 2016 yılında yayımlanan ve büyük bir popülariteye sahip olan DC’nin başarılı dizisi Lucifer‘den sevindirici haber geldi. DC‘nin dizi konusunda da başarılı olabileceğini gösteren Lucifer’in 5.sezon fragmanı yayınlandı.

Özellikle başrol Tom Ellis ve oyuncu kadrosunun müthiş performansı ile Lucifer, son yılların en çok konuşulan dizilerinden birisi. Dizi özellikle ilk sezonu ile beğeni toplamayı başarmış ve replikleri ile akıllara kazınmayı başarmıştı. Bazı zamanlarda eleştiri alsa bile Lucifer kitlesini kaybetmemişti. Geçtiğimiz saatlerde ise sevilen diziden yeni bir fragman yayınlandı. Gelen fragman ile birlikte akıllarda birçok soru işareti oluşmuş durumda. Ancak izleyiciler yine de yeni sezonu heyecanla bekliyor. Dizinin 5.sezon fragmanı:

Fragmandan da anlaşılacağı üzere 5.sezon da oldukça trajedik durumlar yaşanacak. Fragman şu an için beklentileri çok yüksek bir noktaya çıkarmasa bile hayranların heyecan yaşamasına sebep olduğu kesin. Umarız ki Lucifer tıpkı ilk sezonlardaki gibi tekrardan yılın en iyileri arasına girmeyi başarır.